Zor Ölüm 4.0 Türkçe Dublaj izle Zor Ölüm 4.0 Türkçe Dublaj izle

2
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Zor Ölüm 3 Türkçe Dublaj izle
Zor Ölüm 5: Ölmek İçin Güzel Bir Gün Türkçe Dublaj izle
4.5 / 6
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Zor Ölüm 4.0 Türkçe Dublaj izle

Zor Ölüm 4.0 2007 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Live Free or Die Hard 4 filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Eskinin haylaz ve tuttuğunu koparan polis memuru John McClane (Bruce Willis), şimdilerde hiç de o tanıdığımız yaramaz ve başarılı adam değildir. Geçen seneler ona pek de iyi davranmamıştır. Ters giden özel yaşamı, eşinden boşanması, kendisini alkole vermesi gibi problemlerin üzerine, artık polis departmanında da çalışmıyordur. Eskilerin hareketinden ve başarısından uzak, devlete ait bir güvenlik şirketinde bilgisayar korsanlarını takip ettiği bir işte çalışmaktadır. Ancak tehlike ve serüven, hiç beklenmedik bir zaöam gelip yeniden onu bulacaktır. Tespit ettiği bir bilgisayar korsanını yakalamış olurken oldukça daha büyük bir bilgisayar şebekesinin bütün ülkenin bilgisayar sistemlerine girip ülkedeki hayatı çökertmek üzere olduğuna şahit olacaktır. Trafik lambalarından başlayıp tüm sistemler bir bir çökmektedir. Ülkenin tüm bilgisayar alt yapısı korsanların eline geçiyor ve ülke ekonomisi öncelik olmak üzere herşey tehlike altındadır. Matt Foster (Justin Long) adındaki genç korsanın, teröristlerin bir sonraki adımlarını çözebilecek kadar akıllı olduğunu farkeden John McClane, onu da bu iş içerisinde kullanmaya karar verecektir. İkili için oldukça zor saatler artık başlamıştır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2007 - ABD

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Len Wiseman

Oyuncular: Bruce Willis , Justin Long , Timothy Olyphant , Maggie Q , Cliff Curtis , Jonathan Sadowski , Andrew Friedman , Kevin Smith

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?