Zaman Tüneli – The Time Machine 2002 Türkçe Dublaj izle Zaman Tüneli – The Time Machine 2002 Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) VIDMOLY FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Dünyadan Haberler Türkçe Dublaj izle
Genç Silahşörler Türkçe Dublaj izle
4.6 / 9
FILM BILGILERI 8 ay önce eklendi
Zaman Tüneli – The Time Machine 2002 Türkçe Dublaj izle

Zaman Tüneli 2002 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, The Time Machine filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Alexander Hartdegen (Guy Pearce), oldukça kaçık bir bilim adamıdır. Kendi kuramları çerçevesinde zaman yolculuğunun tamamen olanaklı olduğunu etrafındakilere anlatmaya ve kanıtlamaya çalışmaktadır. Alexander Hartdegen’in bu şiddetli takıntısı artık içinden çıkamadığı bir saplantı haline gelmiştir. Alexander Hartdegen bir şekilde geçmişini değiştirmesi gerekmektedir. Yaratıcısı olduğu zaman makinesini kullanacak, fakat bir karışıklıktan dolayı 800.000 sene sonrasına gidecektir. Gelecek ise, insan ırkını ileriye değil, geriye götürmüştür.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Korku Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2002 - ABD

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Simon Wells

Oyuncular: Guy Pearce , Yancey Arias , Mark Addy , Phyllida Law , Sienna Guillory , Laura Kirk , Josh Stamberg , John W. Momrow

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?