Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü Türkçe Dublaj izle Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü Türkçe Dublaj izle

8
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Yıldız Savaşları 5: İmparatorun Dönüşü Türkçe Dublaj izle
Yüzüklerin Efendisi: Yüzük Kardeşliği Türkçe Dublaj izle
4.1 / 57
FILM BILGILERI 5 yıl önce eklendi
Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü Türkçe Dublaj izle

Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü 2003 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Lord of the Rings: The Return of the King filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Sauron’un (Sala Baker) orduları günden güne büyümektedir. Frodo (Elijah Wood) ve onun en yakın yoldaşı Sam (Sean Astin), korku dolu bir yolculuğun içerisinde, korkunç Mordor’a giderek yaklaşmaktadırlar. Tek yüzük yok edilmeli ve iyilik bunun için savaşmaya hazır haldedir. Diğer bir taraftan ise insan, elf (Bret McKenzie) ve cüce orduları, karanlık güçler karşısında tüm eski düşmanlıklarına karşın bir araya gelmiştir. Tümü küçücük bir Hobbit’in eline ve onun yeteneklerine bakmaktadır. Orta Dünya’nın sonu belli olmaya yaklaşmıştır. Fakat Tek Yüzüğü sahiplenmek, bazı zamanlarda taşıyanına daha cazip gelebilir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, IMDb Top 250 Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 2003 - ABD , Yeni Zelanda

IMDB Puanı: 8.9

Yönetmen: Peter Jackson

Oyuncular: Orlando Bloom , Elijah Wood , Liv Tyler , Viggo Mortensen , Hugo Weaving , Sean Bean , Cate Blanchett , Billy Boyd , Sean Astin , Bret McKenzie , Sala Baker

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?