Yüzüklerin Efendisi: İki Kule Türkçe Dublaj izle Yüzüklerin Efendisi: İki Kule Türkçe Dublaj izle

4
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Yeşil Dev 2 - The Incredible Hulk Türkçe Dublaj izle
Zor Saatler 2016 Türkçe Dublaj izle
3.7 / 34
FILM BILGILERI 5 yıl önce eklendi
Yüzüklerin Efendisi: İki Kule Türkçe Dublaj izle

Yüzüklerin Efendisi: İki Kule 2002 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Lord of the Rings: The Two Towers filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Serinin ikinci film, ilkinin kaldığı yerden devam ediyor. Yüzük Kardeşliği üyelerinin her birinin, kardeşlik bozulmasının ardından başlarına gelenler konu alınmaktadır. Kahramanlarımız, kümeler halinde Orta Dünya’nın oldukça tehlikeli yerlerinde maceralar ile karşılaşacaklar, yeni kavimler ve çoktan unutulmuş medeniyetler ile tanışacaklardır. Frodo (Elijah Wood) ve Sam (Sean Astin), yanlarında zorunlu olarak işbirliği yapacakları eski bir dost olduğu halde Tek Yüzük’ü düşmanın kalbine doğru götürmeye çalışırken, diğer hobbitler Urukhai’nin elinden kurtulabilecek midir. Karanlık bölüme geçmiş olan Saruman’ın (Christopher Lee) gerçekleştirdikleri yanına mı kalacaktır. Gandalf (Ian McKellen) yanlarında olmadan kahramanlarımız başarı elde etme şansları var mıdır?

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, IMDb Top 250 Filmleri, Macera Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 2002 - ABD , Yeni Zelanda

IMDB Puanı: 8.7

Yönetmen: Peter Jackson

Oyuncular: Bruce Allpress , Sean Astin , John Bach , Sala Baker , Cate Blanchett , Orlando Bloom , Billy Boyd , Jed Brophy , Sam Comery , Brad Dourif

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?