Yeşil Dev – Hulk 2003 Full Türkçe Dublaj HD izle Yeşil Dev – Hulk 2003 Full Türkçe Dublaj HD izle

8
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Taşıyıcı Son Hız Türkçe Dublaj izle
Yeşil Dev 2 - The Incredible Hulk Türkçe Dublaj izle
4.1 / 45
FILM BILGILERI 5 yıl önce eklendi
Yeşil Dev – Hulk 2003 Full Türkçe Dublaj HD izle

Yeşil Dev 1 2003 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Hulk filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Gözlerden saklı bir askeri projenin içerisinde yer alan Gammasphere ismi verilmiş hücre değiştirme makinesi için ülkenin saygınlık düzeyi yüksek üniversitelerinin birisinden bir grup öğrenci kiralanmıştır. Grubun önderi ise oldukça gururlu olan Bruce Banner’dır (Eric Bana). Gammasphere’ı denemeye karar vermiş olan Banner bu deneyi esnasında ortaya çıkacak bir sorun ile farklı bir kişilik almıştır. İçerisindeki bütün kötülükleri gözler önüne seren Hulk ismindeki bir mahluğa dönüşebilme yeteneğine sahip olacak, ama Hulk’a dönüşümünü kontrol edememekte, fakat yaşadığı duygusal değişimlerden bunun farkına varabiliyordur.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler

Yapım: 2003 - ABD

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Ang Lee

Oyuncular: Eric Bana , Jennifer Connelly , Sam Elliott , Josh Lucas , Nick Nolte , Paul Kersey , Cara Buono , Todd Tesen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?