Yenilmezler 2: Ultron Çağı 2015 Türkçe Dublaj izle Yenilmezler 2: Ultron Çağı 2015 Türkçe Dublaj izle

13
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Yenilmezler 1 - The Avengers 2012 Türkçe Dublaj izle
Asla Pes Etme 1 Türkçe Dublaj izle
4.1 / 30
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Yenilmezler 2: Ultron Çağı 2015 Türkçe Dublaj izle

Yenilmezler: Ultron Çağı 2015 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Avengers: Age of Ultron filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Thor (Chris Hemsworth), Iron Man (Robert Downey Jr.), Kaptan Amerika (Chris Evans) ve Hulk’ın (Mark Ruffalo) ayrıca Hawkeye (Jeremy Renner), Nick Fury (Samuel L. Jackson) ve Black Widow’da (Scarlett Johansson) maceraya dahil oluup sürprizi korumakta olan düşmanlara karşı savaşacaklardır. Iron Man, barışın sağlanabilmesi için bekletilen bir sistemi yeniden başlatmak isteyecek ancak işler hiç de beklendiği gibi gitmeyecektir. Bu durum üzerine Thor, Kaptan Amerika, Hulk, Nick Fury, Black Widow ve Hawkeye tekrar bir araya gelecektir. Ultron ismi ile bilinen James Spader (James Spader) ise tüm acımasızlığı ile ilerlemekte ve insan ırkının soyunu sonlandırmak için korkunç planlar üzerindedir. Yenilmezler bir araya gelip savaş başladığında ise, yeni esrarengiz karakterler ve gizli ittifaklar ile gerilimin dozu iyice artacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2015 - ABD

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Joss Whedon

Oyuncular: Robert Downey Jr. , Chris Hemsworth , Mark Ruffalo , Chris Evans , Scarlett Johansson , Jeremy Renner , James Spader , Samuel L. Jackson

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?