Yeni Mutantlar Türkçe Dublaj izle Yeni Mutantlar Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Zombi Ekspresi 2: Yarımada 2020 Türkçe Dublaj izle
Sığınak 2 - Outpost: Black Sun Türkçe Dublaj izle
4 / 22
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Yeni Mutantlar Türkçe Dublaj izle

Yeni Mutantlar 2020 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The New Mutants filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Rahne Sinclair (Maisie Williams), Illyana Rasputin (Anya Taylor-Joy), Sam Guthrie (Charlie Heaton) ve Roberto da Costa (Henry Zaga), psikiyatrik konuşturma için izole bir hastanede tutulmakta olan 4 genç mutanttır. Bu gençleri kendileri ve toplum için tehlikeli gören Doktor Cecilia Reyes (Alice Braga), onları yakından izleyip, güçlerini ne şekilde kullanacaklarını öğretmek için çalışacaktır. Bu esnada aralarına Dani Moonstar’ın (Blu Hunt) katılması ile beraber ilginç olaylar meydana gelmeye başlayacaktır. Kendi iyilikleri için rehabilitasyon merkezinde tutulduklarını öngören grup, fazla geçmeden burasının düşündükleri gibi bir yer olmadığının farkına varacaklardır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2020 - ABD

IMDB Puanı: 5.3

Yönetmen: Josh Boone

Oyuncular: Maisie Williams , Anya Taylor-Joy , Charlie Heaton , Alice Braga , Blu Hunt , Henry Zaga , Adam Beach , Thomas Kee

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?