Yedinci Hayat 2017 Türkçe Dublaj izle Yedinci Hayat 2017 Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Otel Transilvanya 2 Türkçe Dublaj izle
Cloverfield Paradoksu 2018 1080p Türkçe Dublaj izle
4.3 / 3
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Yedinci Hayat 2017 Türkçe Dublaj izle

Yedinci Hayat 2017 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, What Happened to Monday filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Dünyanın nüfus artışından dolayı yeni bir yasa çıkartılmış ve aileler artık sadece birer çocuk sahibi olabilecektir. Fakat birbirinin tıpatıp benzeri olan 7 kız kardeşler hükümetin konu ile ilgilenen ve merhametsiz Nicolette Cayman (Glenn Close) tarafınca yönetilen kolu Çocuk Tahsisi Bürosu ile ürkütücü bir saklambaç oynamaktadır. Göze batmamak için hepsi sanki tek bir kişiymiş gibi davranmaktadır. Karen Settman isminde tek bir kadın olarak haftanın her günü diğer bir kardeş dışarı çıkıyordur. Ama büyükbabaları tarafınca haftanın 7 günü ile adlandırılan kardeşlerden birisinin günün birinde eve geri dönmemesi bütün işleyişi bozacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 2017 - Belçika , Fransa , İngiltere

IMDB Puanı: 6.9

Yönetmen: Tommy Wirkola

Oyuncular: Noomi Rapace , Glenn Close , Willem Dafoe , Marwan Kenzari , Christian Rubeck , Pål Sverre Hagen , Tomiwa Edun , Cassie Clare

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?