Yaşam Şifresi – Source Code 2011 Türkçe Dublaj izle Yaşam Şifresi – Source Code 2011 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


G.I. Joe: Kobra'nın Yükselişi 2009 Türkçe Dublaj izle
Yeraltı Canavarı 6: Cehennemde Soğuk Bir Gün Türkçe Dublaj izle
4.6 / 11
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Yaşam Şifresi – Source Code 2011 Türkçe Dublaj izle

Yaşam Şifresi 2011 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Source Code filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Hızlı trende uyanmış ve burada ne şekilde olduğuna bağlı hiçbir fikri olmayan Yüzbaşı Colter Stevens (Jake Gyllenhaal), karşısında Christina (Michelle Monaghan) isimli kendinin tanımadığı birini bulacaktır. Kadının hareketlerinden Colter’ı tanımakta olduğu anlaşılacaktır. Neler yaşandığını anlamaya çalışan Colter, tuvalette kendisine barınacak yer ararken aynada kendisi yerine başkasının yüzünü görmesi ile şok olacaktır. Cüzdanında da bir sınıf öğretmeni olan Sean Fentress’ın kimliği bulunmaktadır. Bu esnada ansızın trende büyük bir patlama yaşanacaktır. Hemen sonrasında Colter kendisini yüksek teknolojili bir yerde bulacak ve uniformalılardan Goodwin (Vera Farmiga) ona bilmesi gereken her şeyi anlatacaktır. Colter Chicago’da bir treni bomba ile havaya uçurmuş ve daha onlarcısını da öldürmeyi planlayan bombacının kimliğini tarif edebilmek üzere oldukça gizli bir göreve atanmıştır. Yaşam şifresi ismi verilen bu görevden dolayı Colter paralel bir evrende yolcu Sean’ın yerine geçebiliyordur. Trene her dönüşünde Colter’ın bombacının kimliğini üstlerine bildirebilmesi için sadece 8 dakikası bulunmaktadır. Her defasında yeni bilgiler edinmiş olsa da avı onu atlatmayı başaracaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri

Yapım: 2011 - ABD , Fransa

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Duncan Jones

Oyuncular: Jake Gyllenhaal , Michelle Monaghan , Vera Farmiga , Jeffrey Wright , Michael Arden , Cas Anvar , Russell Peters , Brent Skagford

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?