Yarından Sonra Türkçe Dublaj izle Yarından Sonra Türkçe Dublaj izle

3
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Körlük 2008 Türkçe Dublaj izle
Mekanik 2011 Türkçe Dublaj izle
3.9 / 28
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Yarından Sonra Türkçe Dublaj izle

Yarından Sonra 2004 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Day After Tomorrow filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. İklim bilim uzmanı Jack Hall (Dennis Quaid), Antarktika’daki iri bir buzulun koptuğunun farkına varır. Fakat yeni fark etmediği şey ise bu olayın, dünya nüfusunu etkileyecek doğal bir yıkımın tetikleyicisi oluşudur. Son 3 haftadır aralıksız şekilde yağmurlar yağmakta ve bütün dünyada bir dizi iklim ile bağlantılı afetler meydana gelmeye başlamıştır. Herkes dünyanın yeni bir buzul çağına geçmekte olduğunu fark edecektir. İnsanlar, mümkün oldukça yaşadığı alanları terk edip güneye doğru daha sıcak iklim şartlarının yer aldığı bölgelere toplanmaya başlayacaklardır. Jack, New York’ta mahsur kalmış ve donma tehdidi altındaki oğlu ve arkadaşlarını kurtarabilmek üzere kendi canını ortaya koyacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2004 - ABD

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Roland Emmerich

Oyuncular: Dennis Quaid , Jake Gyllenhaal , Emmy Rossum , Dash Mihok , Jay O. Sanders , Sela Ward , Austin Nichols , Arjay Smith

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?