Yargıç Dredd 2012 Türkçe Dublaj izle Yargıç Dredd 2012 Türkçe Dublaj izle

2
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Yargıç 2014 Türkçe Dublaj izle
Uzaylı Seferi - Alien Expedition Türkçe Dublaj izle
4.7 / 7
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Yargıç Dredd 2012 Türkçe Dublaj izle

Yargıç Dredd 2012 tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Dredd filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Dünya’nın Atom Çağı’na girmiş olduğu karanlık bir gelecekte, bilinen şehirler yok olmuş ve insan ırkı yüz binlerce nüfuslu megapollerde yaşamanı sürdürmektedir. Suça karşı hiçbir şekilde acıması olmayan polis güçleri, suçlu potansiyeli gördükleri her insanı acımasız şekilde cezalandırmaktadır. Polis şimdi hem jüri, hem yargıç hem de cellattır. Bu Yargıçların en tanınanı ise, Dredd’dir (Karl Urban). Baş Yargıç günün birinde Dredd’e, kasvetli bir görev verecek, Cassandra Anderson (Olivia Thirlby) adı ile yeni bir Yargıç adayı eğitim için göreve çıkartılacaktır. Dredd ve Cassandra dönemin oldukça kuvvetli çetelerinden Ma-Ma’nın (Lena Headey) yönetmekte olduğu dev Peach Trees Binası’ndaki bir cinayeti araştırmaya gideceklerdir. Ancak 200 katlı ve her tarafının çete üyeleri ile çevrildiği bu binadan canlı çıkmaları mümkün müdür?

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2012 - ABD

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Pete Travis

Oyuncular: Karl Urban , Olivia Thirlby , Lena Headey , Wood Harris , Domhnall Gleeson , Langley Kirkwood , Deobia Oparei , Warrick Grier

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?