Yaratık 2: Yaratığın Dönüşü 1986 Türkçe Dublaj izle Yaratık 2: Yaratığın Dönüşü 1986 Türkçe Dublaj izle

2
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Senin Adın - Your Name 2016 Türkçe Dublaj izle
Amerikan Güzeli - American Beauty 1999 Türkçe Dublaj izle
5 / 2
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Yaratık 2: Yaratığın Dönüşü 1986 Türkçe Dublaj izle

Yaratığın Dönüşü 1986 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Aliens filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Yaratık 2, ilk Yaratık (Alien) filminin 57 sene sonrasını anlatmaktadır. Film, Nostromo’da yaşamda kalan tek kişi Ellen Ripley’in (Sigourney Weaver) seneler sonrasında uyanışı ile başlamaktadır. Ripley kısa bir süre sonrasında yaratık yumurtalarını gördükleri gezegende ilginç bir şeyler olduğunu, bu tenha yerin artık bir yerleşim yeri haline gelmiş olduğunu ve yaratıkların bir koloni kurduklarını şirket yetkililerine anlatacak, fakat yetkililer bu facia uyarısına kulak asmayacaktır. Koloniciler ile aralarındaki bağlantı birden koptuğunda ise Ripley, kendine bir takım kurup bu işi bir başına çözebilmek için gezegene geri dönecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 1986 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 8.3

Yönetmen: James Cameron

Oyuncular: Sigourney Weaver , Carrie Henn , Michael Biehn , Paul Reiser , Lance Henriksen , Bill Paxton , William Hope , Jenette Goldstein

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?