Wolverine 2013 Türkçe Dublaj izle Wolverine 2013 Türkçe Dublaj izle

9
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Hobbit 3: Beş Ordunun Savaşı Türkçe Dublaj izle
Fantastik Dörtlü - Fantastic Four 2005 Türkçe Dublaj izle
3.5 / 29
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Wolverine 2013 Türkçe Dublaj izle

Wolverine 2013 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Wolverine filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Jean Grey’in (Famke Janssen) ölümünden dolayı büyük bir bunalıma giren ve kimliğinden uzaklaşmak isteyen Wolverine (Hugh Jackman), seneler öncesinde hayatını kurtarmış olan bir arkadaşının ortaya çıkıp kendinden yardım istemesi üzerine Japonya’ya gidip onu görmeye karar verecektir. Burada kendine sunulan teklifi kabul eden Wolverine, bu sayede ölümsüzlükten kurtulup ölümlü bir canlıya dönüşecektir. Fakat bu aşamada Silver Samurai (Lex Lang) adlı ölümcül bir düşman edindiğini bilmiyordur. Bu düşmana zalim Viper’ın (Svetlana Khodchenkova) da eklenmesi ile, tarihi bir savaş başlayacaktır. Wolverine bu savaş devam ederken, mutant yanına ve geçmişinden gelip kabusu olan bir gizeme karşı da mücadele etmek zorunda kalacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 2013 - ABD

IMDB Puanı: 6.7

Yönetmen: James Mangold

Oyuncular: Hugh Jackman , Tao Okamoto , Rila Fukushima , Hiroyuki Sanada , Svetlana Khodchenkova , Brian Tee , Hal Yamanouchi , Will Yun Lee

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?