Vahşiler – Hostiles 2017 Full Türkçe Dublaj HD izle Vahşiler – Hostiles 2017 Full Türkçe Dublaj HD izle

1
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Malefiz 2: Kötülüğün Gücü 2019 Türkçe Dublaj izle
Nasıl Süper Kahraman Oldum 2020 Türkçe Dublaj izle
4.7 / 3
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Vahşiler – Hostiles 2017 Full Türkçe Dublaj HD izle

Vahşiler 2017 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Hostiles filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Savaş ve acımasızlığın etkisi ile karakteri kabalaşmış olan Amerika Birleşik Devletleri süvari subayı Joseph Blocker’a (Christian Bale), bir kabile savaş şefine ailesinin Montana’daki topraklarına geri dönüş yolculuğunda eşlik etme görevi verilecektir. Blocker yaşamı boyunca içerisinde bulunduğu gerilim dolu hayattan yorulmuş olsa da bu görev onun için oldukça zordur. Çünkü eşlik ettiği şef senelerdir en büyük düşmanlarından birisi olmuş ve birçok arkadaşının hayatını elinden almıştır. Fakat kayıplar konusunda şef de en az Blocker kadar hisssine düşeni almıştır. Riskli topraklardan yola çıkıp, çoğunlukla düşman kabileler, ufak asker grupları ve Cheyenne kabilesinin yaşadığı vahşi ama etkileyici batıya doğru ilerleyen kafile bu yolda türlü türlü zorluklarla karşılaşacaktır. Zorluklar çoğaldıkça, Blocker emirlerini yerine getirirken kendi yobazlığı ile yüzleşmeye mecbur kalacak ve bu yolculuğa bir de ailesinin bir baskın esnasında katledildiğine şahit olan cesur bir dul kadın da katılacaktır.

Tür: Dram Filmleri, Macera Filmleri, Western Filmleri

Yapım: 2017 - ABD

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Scott Cooper

Oyuncular: Christian Bale , Rosamund Pike , Wes Studi , Adam Beach , Ben Foster , Rory Cochrane , Jesse Plemons , Timothée Chalamet

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?