Tüm Sırların Sahibi Kız 2016 Full Türkçe Dublaj HD izle Tüm Sırların Sahibi Kız 2016 Full Türkçe Dublaj HD izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Kit Kittredge: Amerikalı Bir Kız 2008 Türkçe Dublaj izle
Şu An Muhteşem Türkçe Dublaj izle
2.8 / 21
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Tüm Sırların Sahibi Kız 2016 Full Türkçe Dublaj HD izle

Tüm Sırların Sahibi Kız 2016 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Girl with All the Gifts filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Şimdiki zamandan oldukça uzak olmayan bir gelecek, şu anki zamanımızdan tamamen farklıdır. İnsanların hür iradesini yok edip onları birbirlerini yemeye sürükleyen bir virüsten dolayı insan ırkı artık yok oluşun ucundadır. Sadece bir grup çocuk bu virüsten etkilenmemeyi başarmıştır. Virüsten etkilenecek olsalar da bir şekilde duygu ve düşüncelerini korumayı başarabilmektedirler. İngiltere’deki bir askeri üste bu çocuklar Doktor Caroline Caldwell (Glenn Close) tarafınca yönetilen acımasız tıbbi testlere uğramaktadırlar. İnsan ırkının tek ümidi olan bu çocuklar bulundukları üssün saldırıya uğraması sonucunda dağılacaktır. Çocukların arasında diğerlerinden oldukça farklı olan Melanie (Sennia Nanua), öğretmenleri bayan Helen Justineau (Gemma Arterton), Çavuş Eddie Parks (Paddy Considine) ve Doktor Caldwell üsten kaçabilmeyi başaracaktır. Artık insan ırkının kaderini sadece Melanie değiştirebilecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2016 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Colm McCarthy

Oyuncular: Sennia Nanua , Fisayo Akinade , Dominique Tipper , Paddy Considine , Anamaria Marinca , Gemma Arterton , Anthony Welsh , Glenn Close

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?