Truva – Troy Türkçe Dublaj izle Truva – Troy Türkçe Dublaj izle

8
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Sürgün - Outcast Türkçe Dublaj izle
Yeraltı Canavarı 1 - Tremors 1990 Türkçe Dublaj izle
3.7 / 61
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Truva – Troy Türkçe Dublaj izle

Truva 2004 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Troy filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Yıl Milattan Önce 1250’dir. Bronz Çağının sonlarına doğru zamanda 2 gelişmekte olan millet, Truva Prensi Paris’in ardından çatışmaya girecektir. Paris, Isparta Kraliçesi, Helen’i (Diane Kruger), eşi Menelaus’u (Brendan Gleeson) terk etmesi ve kendisi ile beraber Truva’ya gelmesi için ikna edecektir. Menelaus, eşinin Truvalılar tarafınca ele geçirildiğini öğrenmesinin ardından kardeşi Agamemnon’dan (Brian Cox) yardım isteyecektir. Agamemnon, bu durumu güç elde edebilmek için fırsat olarak görecektir. Bu durum üzerine 50.000 Yunanlı taşıyan 1000 gemi ile Truva’ya savaş açacaklardır. Yunanlı kahraman Aşil’in (Brad Pitt) de desteği ile Yunanlılar, hiçbir şekilde yenilmeyen Truvalılar ile savaşacaklardır. Fakat Hektor (Eric Bana), karşısında durmak zorunda kalacaklardır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri, Tarih Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 2004 - ABD , Malta , İngiltere

IMDB Puanı: 7.2

Yönetmen: Wolfgang Petersen

Oyuncular: Julian Glover , Brian Cox , Nathan Jones , Adoni Maropis , Jacob Smith , Brad Pitt , John Shrapnel , Brendan Gleeson

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?