Troller 2: Dünya Turu 2020 Türkçe Dublaj izle Troller 2: Dünya Turu 2020 Türkçe Dublaj izle

5
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Zombi Ekspresi 2: Yarımada 2020 Türkçe Dublaj izle
Hadi Gidelim 2020 Türkçe Dublaj izle
4.1 / 27
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Troller 2: Dünya Turu 2020 Türkçe Dublaj izle

Troller Dünya Turu 2020 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Trolls World Tour filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Troller Dünya Turu, dünyayı önemli bir tehlikeden kurtarabilmek üzere harekete geçen Poppy ve Branch’ın maceralarını konu almaktadır. Poppy ve Branch, kendilerinin dünya üzerindeki 6 ayrı troll kabilesinden birisinin üyesi olduklarını öğreneceklerdir. Her bir kabile funk, country, tekno, klasik müzik, pop ve rock gibi müzik türlerini temsil etmektedir. Hard-rock grubunda üye olan Queen Barb babası King Trash’in yardımı ile diğer tüm müzik çeşitlerini yok etmek istiyordur. Böylece tüm dünyaya rock müzik hakim olacaktır. Dünyanın akıbeti tehlikeli ellerdedir. Bu durum üzerine Poppy ve Branch, birkaç arkadaşlarını da yanlarına alıp Queen Barb’a karşı zorlu bir savaşa gireceklerdir.

Tür: Aile Filmleri, Animasyon Filmleri, Çocuk Filmleri, Fantastik Filmler, Komedi Filmleri, Macera Filmleri, Müzikal Filmler

Yapım: 2020 - ABD

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: Walt Dohrn , David P. Smith

Oyuncular: Anna Kendrick , Justin Timberlake , Rachel Bloom , James Corden , Ron Funches , Kelly Clarkson , Anderson .Paak , Sam Rockwell

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?