Terminatör 1 Türkçe Dublaj izle Terminatör 1 Türkçe Dublaj izle

5
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Olağan Şüpheliler Türkçe Dublaj izle
Harakiri - Seppuku Full HD izle
3.9 / 37
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Terminatör 1 Türkçe Dublaj izle

Yok Edici 1984 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Terminator filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Terminatör (Arnold Schwarzenegger), çekilmiş olduğu dönemden oldukça uzak bir gelecekte, 2029 senesinde geçiyordur. Gelecekçi filmde yeryüzü artık robotlar tarafınca kontrol edilmekte ve bu robotlara karşı savaş veren bir grup insan ırkı direnişçisinin yaşadığı bir gezegendir. Makineler sahip oldukları sonsuz gücü istedikleri şekilde kullanmakta, yalnızca daha fazla güçlü olmanın peşindedirler. Bu sebeple akıllıca bir plan gerçekleştiren makineler, geçmişi değiştirmeye karar verecekler, böylece kendi istedikleri gibi bir geleceğe sahip olabileceklerdir. İnsanlık direnişinin eski liderlerinden Sarah Connor’ı (Linda Hamilton) öldürmesi için tasarlanmış Terminatör adlı android, kadını öldürüp, gelecekte insanlığın direniş lideri olacak oğlu John Connor’ın doğmasını da engellemek için geçmişe gönderilecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri

Yapım: 1984 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 8.0

Yönetmen: James Cameron

Oyuncular: Arnold Schwarzenegger , Michael Biehn , Linda Hamilton , Paul Winfield , Lance Henriksen , Rick Rossovich , Bess Motta , Earl Boen

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?