Tepenin Gözleri 1 Türkçe Dublaj izle Tepenin Gözleri 1 Türkçe Dublaj izle

2
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Silici - Eraser Türkçe Dublaj izle
Tepenin Gözleri 2 - The Hills Have Eyes 2 Türkçe Dublaj izle
3.1 / 11
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Tepenin Gözleri 1 Türkçe Dublaj izle

Tepenin Gözleri 2006 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Hills Have Eyes filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Ailece çıkılmak üzere planlanmış olan bir tatil yolculuğu esas Bob (Ted Levine) ile Ethel (Kathleen Quinlan) ismindeki çiftin düşüncesidir. Onlar gerçekte evlilik yıl dönümlerini kutlarken bütün ailenin de yanlarında olmasını istemektedir. Kaliforniya’ya doğru yola koyulduklarında, karavanda kızları Lynn (Vinessa Shaw) ile Brenda (Emilie de Ravin), oğulları Bobby (Dan Byrd) ve damatları Doug (Aaron Stanford) ve şüphesiz ufaklık torunları ile beraberdirler. Fakat şartlar Bob ile Ethel’in düşledikleri gibi değildir. Lynn, bebeği için kaygı duyarken diğerleri arkadaşlarından ayrı kalmanın rahatsızlığını yaşamaktadırlar. Bütün bunlar bir tarafta, aile kendini bir solukta ıssız bir çölde mahsur kalmış bulacaktır. Bölge Amerikan hükümetinin vakti ile yasadışı nükleer araştırma yapmış olduğu yerdir. Kan isteyen mutantlar ise ev sahipliği yapmaktadır.

Tür: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2006 - ABD

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Alexandre Aja

Oyuncular: Maxime Giffard , Michael Bailey Smith , Tom Bower , Ted Levine , Kathleen Quinlan , Dan Byrd , Emilie de Ravin , Aaron Stanford

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?