Tarzan 2013 Türkçe Dublaj izle Tarzan 2013 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Ava 2020 Türkçe Dublaj izle
Zengin Ol Yada Uğrunda Öl 2005 Türkçe Dublaj izle
5 / 2
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Tarzan 2013 Türkçe Dublaj izle

Tarzan 2013 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Tarzan filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. John Greystone ve eşi esrarengiz bir göktaşını inceledikleri esnada bir helikopter kazası geçirecek ve yaşamlarını kaybederler. Gerçek adı John Clayton olan oğulları Tarzan, trajik olay sonucunda kendisini ucu bucağı olmayan bir ormanda bulacaktır. Bir maymun sürüsü tarafınca kendi yöntemlerince beslenip, yetiştirilen Tarzan, uzun seneler boyunca insan ırkı ile hiçbir iletişimi olmadan büyüyecektir. 10 yaşına geldiğinde ise yaşadığı ormanda hayatında gördüğü en güzel şey ve o zamana kadar gördüğü ilk insan olan Jane Porter ile karşılaşacaktır. Babasının gerçekleştirdiği bir keşif gezisine eşlik eden Jane, hayvanlar tarafınca yetiştirilen Tarzan’ın derinlerinde yatan insancıl içgüdüleri ortaya çıkaracaktır. Jane’e aşık olan Tarzan gerçek yaşama dönmeye başladığında ise karşılaştığı durum oldukça korkunçtur. Ailesi bir uçak kazasında ölmesinin ardından aile şirketlerini ele geçirmiş olan Greystoke Energies’e karşı savaş açan Tarzan, hem evini hem de hoşlandığı kadını kazanabilmek üzere acımasız bir mücadele içerisine girecektir.

Tür: Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Animasyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2013 - ABD

IMDB Puanı: 4.8

Yönetmen: Reinhard Klooss

Oyuncular: Kellan Lutz , Anton Zetterholm , Spencer Locke , Trevor St. John , Brian Huskey , Mark Deklin , Jaime Ray Newman , Les Bubb

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?