Takip 1 – 96 Saat Türkçe Dublaj izle Takip 1 – 96 Saat Türkçe Dublaj izle

4
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Öfkenin Yumruğu Türkçe Dublaj izle
Çılgın Joe - Redemption 2013 Türkçe Dublaj izle
4 / 36
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Takip 1 – 96 Saat Türkçe Dublaj izle

Takip 2008 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Taken filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Artık emekli olmuş bir CIA ajanı olan Bryan Mills (Liam Neeson), eski becerilerini tekrar hayata geçirmenin derdine düşmüşecektir. Çünkü, göremediği kızının kaçırılışını, cep telefonu bağlantısında hiçbir şey gerçekleştiremeden dinleyen bir babanın durumundan daha kötü ne olabilecektir. Karabasan gibi bu durumu tersine çevirebilmek üzere Bryan harekete geçecektir. Fakat beyaz kadın ticareti ile uğraşan bu şebekenin elinden kızını kurtarabilmek için önünde oldukça kısa bir zamanı bulunmaktadır. Bununla beraber bir önemli problem daha vardır. Bryan’ın kendisinin Los Angeles’te, kaçırılmış olan kızının ise Paris’te olması olayları iyice içinden çıkılamayacak bir duruma sokacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2008 - Fransa , ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Pierre Morel

Oyuncular: Liam Neeson , Maggie Grace , Famke Janssen , Leland Orser , Jon Gries , David Warshofsky , Holly Valance , Katie Cassid

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?