Sunset Bulvarı Türkçe Dublaj izle Sunset Bulvarı Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Zafer Yolları Türkçe Dublaj izle
VOL·i 2008 Türkçe Dublaj izle
3.4 / 8
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Sunset Bulvarı Türkçe Dublaj izle

Sunset Bulvarı 1950 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Sunset Blvd. filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Sunset Bulvarı, genç bir senaristin başından geçenleri anlatmaktadır. Joe Gillis (William Holden) genç bir senaristtir. Film, Gills’in bir havuzda kanlar içerisinde yatarken görüntüsü ile başlayacak ve daha sonrasında 6 ay öncesine gideceğiz. Senaryolarını satamamakta olan ve yoksul Joe’nun başı eski borçları ile beladadır. Alacaklılardan kaçmakta ve Sunset Bulvarı’ndaki bir eve sığınmaktadır. Buradaki ev sahibi ise, sessiz filmler zamanında ünlenen aktrislerden Norma Desmond’dır (Gloria Swanson). Eski şanını hemen geri kazanabileceğini düşleyen Norma, kendi yazmış olduğu bir senaryo ile sinema dünyasına dönmeyi hedeflemektedir. Joe kendine senaryo yazımı hakkında yardım edebileceğini söyleyecek ve böylelikle Norma onun bu evde yaşamasına izin verecektir.

Tür: Dram Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Psikolojik Filmler, Romantik Filmler

Yapım: 1950 - ABD

IMDB Puanı: 8.4

Yönetmen: Billy Wilder

Oyuncular: William Holden , Gloria Swanson , Erich von Stroheim , Nancy Olson , Fred Clark , Lloyd Gough , Jack Webb , Franklyn Farnum

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?