Sophie’nin Seçimi – Sophie’s Choice Türkçe Dublaj izle Sophie’nin Seçimi – Sophie’s Choice Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Asla Pes Etme 2: Son Dövüş 2011 Türkçe Dublaj izle
Ateşböceklerinin Mezarı Full HD izle
3.9 / 13
FILM BILGILERI 3 sene önce eklendi
Sophie’nin Seçimi – Sophie’s Choice Türkçe Dublaj izle

Sophie’nin Seçimi 1982 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Sophie’s Choice filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Sophie (Meryl Streep), Nazi kampından kurtulmuş ve Nathan’ın (Kevin Kline) varlığı ile yaşayabilmek için bir sebep bulabilmiş bir kadındır. Onun 1947 senesinde geçmekte olan hikayesi, genç yazar Stingo’nun (Peter MacNicol) ağzından anlatılmaktadır. Stingo, bu ikili arasındaki gel gitli ve zorlu aşkın şahidi durumundadır. Sophie sürekli kabuslar ve rahatsızlık veren kabuslar görürken, Nathan’da soykırım takıntısından dolayı şizofreniye varmış şiddetli krizler ile baş etmeye çalışmaktadır. Stingo, kadının koluna damgalanmış numarayı görmesinin ardından yaşadıklarını öğrenmek isteyecektir. Sophie deneyimlediklerini paylaştıkça, ilişki içindeki sorunların kaynağı da yavaş yavaş ortaya çıkacaktır. Sophie, kampta Naziler tarafınca hayatı boyunca kendinde derin yaralar bırakacak bir karar almaya zorlanmıştır.

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 1982 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Alan J. Pakula

Oyuncular: Meryl Streep , Kevin Kline , Peter MacNicol , Rita Karin , Stephen D. Newman , Greta Turken , Josh Mostel , Marcell Rosenblatt

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?