Son Samuray 2003 Türkçe Dublaj izle Son Samuray 2003 Türkçe Dublaj izle

5
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Kod Adı: U.N.C.L.E. 2015 Türkçe Dublaj Full HD izle
Uçuş Ekibi - Flight Crew 2016 Türkçe Dublaj izle
4.1 / 29
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Son Samuray 2003 Türkçe Dublaj izle

Son Samuray 2003 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Last Samurai filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Amerikan Ordusunda, çok bilmiş ve aynı zamanda da tecrübeli bir kaptan olarak tanınan Nathan Algren (Tom Cruise), 1870’li senelerde Japonya’dan bir teklif ve davet alacaktır. Kendinden, Japon İmparatorluğu’nun ilk ordusuna askeri eğitim vermesi isteğinde bulunulur. Her ne kadar çağdaş savaş yöntemleri açısından gelişme gösterseler de samuray medeniyeti de hem devam etmekte hem de önemseniyordur. Fakat Algren, başından geçecek olan bir kaza sonucunda, samurayların lideri tarafınca kurtarıldığı anda, gerçek samuray medeniyeti ile tanışacak ve bundan daha çok etkilenecektir. Bir samuray savaşçısı gibi davranmayı öğrenmesi onu oldukça dikkate değer bir kararın ucuna taşıyacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri, Tarih Filmleri

Yapım: 2003 - ABD

IMDB Puanı: 7.7

Yönetmen: Edward Zwick

Oyuncular: Tom Cruise , Ken Watanabe , Billy Connolly , William Atherton , Chad Lindberg , Ray Godshall Sr. , Tony Goldwyn , Masato Harada

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?