Sır: Hayal Etmekten Korkma 2020 Türkçe Dublaj izle Sır: Hayal Etmekten Korkma 2020 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) YADISK FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Savaşın Gölgesinde - While at War 2019 Türkçe Dublaj izle
Suikast Oyunları - Assassination Games Türkçe Dublaj izle
5 / 2
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Sır: Hayal Etmekten Korkma 2020 Türkçe Dublaj izle

Sır: Hayal Etmekten Korkma 2020 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Secret: Dare to Dream filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Eşini bir uçak kazası sonucunda kaybetmiş olan Miranda Wells (Katie Holmes), 3 çocuğunu bir başına büyütmek zorunda kalacaktır. Yaşamında birçok şeyin yolunda gitmediği dönemde Miranda mali kaygılar ile boğuşacaktır. Tam da bu esnada çıkacak olan bir fırtına yaşamının değişmesine sebep olacaktır. Fırtınadan dolayı evinin zarar görmesi üzerine Miranda, evinin tamiratı için Bray Johnson (Josh Lucas) isminde bir tamirci ile anlaşacaktır. Bray’in varoluşu aile ruhunun yeniden harekete geçmesini sağlayacak, fakat Bray’ın taşıdığı gizem her şeyi değiştirebilecek durumdadır.

Tür: Dram Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2020 - ABD

IMDB Puanı: 6.5

Yönetmen: Andy Tennant

Oyuncular: Katie Holmes , Josh Lucas , Celia Weston , Jerry O'Connell , Sarah Hoffmeister , Aidan Pierce Brennan , Chloe Lee , Katrina Begin

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?