Sığınak – Outpost Türkçe Dublaj izle Sığınak – Outpost Türkçe Dublaj izle

3
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Zack Snyder'ın Adalet Birliği 2021 Türkçe Dublaj izle
Nikita 1990 Türkçe Dublaj izle
4.6 / 12
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Sığınak – Outpost Türkçe Dublaj izle

Sığınak 2008 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Outpost filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Savaş Doğu Avrupa’yı harabeye çevirirken, paralı askerlerin yer aldığı oldukça kuvvetli bir grup, ölümcül bir görev üstlenmişlerdir. Ancak karşılaşacakları düşman, onları korkudan titretmek için yeteri derece sert ve korkutucu olacaktır. Kendi yöntemleri ile savaşan yarım asırlık Nazi savaşçıları tarafınca çevresi sarılan askerler neye uğradıklarını şaşıracaklardır. Çünkü bu ordu, üzerlerinde kimyasal deneyler yapılmış, insan üstü güce sahip askerlerden oluşan bir ordudur. Bu deneyin sonrasında hayatta kalan ürkütücü Nazi askerleri, şimdi diğer askerler ve tüm dünya için bir kabusun başrolünü oynamak için hazırlardır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2008 - İngiltere

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Steve Barker

Oyuncular: Ray Stevenson , Julian Wadham , Richard Brake , Paul Blair , Brett Fancy , Enoch Frost , Julian Rivett , Michael Smiley

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?