Şeytanın Oteli 1 Türkçe Dublaj izle Şeytanın Oteli 1 Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Spawn 1997 Türkçe Dublaj izle
Şeytanın Oteli 2 Türkçe Dublaj izle
4.5 / 2
FILM BILGILERI 2 ay önce eklendi
Şeytanın Oteli 1 Türkçe Dublaj izle

Cold Prey 2006 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Fritt vilt filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Kış mevsiminin ortasında, beş genç Jotunheimen Dağı bölgesinde snowboard yapmak üzere yola çıkar. Bir rampada kayan gençlerden biri ağır bir şekilde düşer ve bacağını kırar. Cep telefonlarının kapsama alanının dışında oldukları için yardım çağıramazlar. Bulundukları yerde hiçbir yaşam belirtisi olmayan gençler, az bir mesafe uzaklıkta terkedilmiş bir dağ oteli keşfederler. Otel sessiz ve bomboştur, yıllar önce terkedilmiş olduğu bellidir. Telefon hatları da çalışmamaktadır. Gençler geceyi burada geçirmeye karar verirler ancak otelde yalnız değildirler. Kısa bir süre sonra, zemin katta, pislik içinde bir oda bulurlar ve içinde birinin yaşadığına dair işaretler vardır. Norveç’in adını duymuş ve kararlı bir seri katil ile gençler arasında kedi fare oyunu başlar. Bu durum yaşam ile ölüm arasındaki mücadeleyi tetikler. Gençlerin sayısı azaldıkça, aralarındaki dostluk ve cesaret sınanacaktır.

Tür: Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2006 - Norveç

IMDB Puanı: 6.2

Yönetmen: Roar Uthaug

Oyuncular: Ingrid Bolsø Berdal , Rolf Kristian Larsen , Tomas Alf Larsen , Endre Martin Midtstigen , Viktoria Winge , Rune Melby , Erik Skjeggedal , Tonie Lunde

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?