Sevimli Canavarlar Türkçe Dublaj izle Sevimli Canavarlar Türkçe Dublaj izle

7
( HD Kalite ) VIDMOLY FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Titanların Öfkesi Türkçe Dublaj izle
Sevimli Canavarlar Üniversitesi 2013 Türkçe Dublaj izle
4.5 / 10
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Sevimli Canavarlar Türkçe Dublaj izle

Sevimli Canavarlar 2001 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Monsters, Inc. filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Sevimli Canavarlar, Canavarlar Dünyası adlı kendilerine ait bir dünyada yaşayan ve yaşayabilmek üzere insanlara ihtiyaç duyan garip ve neşeli canavarların dünyasının insanlar ile karıştığı an ortaya çıkan trajikomik hikayeleri anlatmaktadır. Bu dünyada canavarlar yaşayabilmek için insanlara muhtaçtır, çünkü insanları korkuttukları zaman duymakta oldukları çığlık onlar için enerji kaynağıdır. Bu enteresan dünyaya yanlışıkla ufak bir kız çocuğunun yolu düşmesinin ardından işler çığrından çıkacaktır. Zira insanlar bu ilginç yaratıklara ters etki yapmakta ve dehşete kapılan canavarlar salgın bir hastalığın yayılacağını düşünmektedirler. Bu ufak kız düşündükleri gibi onların yaşamını tehdit etmekte midir?

Tür: Animasyon Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Komedi Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2001 - ABD

IMDB Puanı: 8.1

Yönetmen: Pete Docter , David Silverman , Lee Unkrich

Oyuncular: John Goodman , Billy Crystal , Mary Gibbs , Steve Buscemi , James Coburn , Jennifer Tilly , Bob Peterson , John Ratzenberger

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?