Savaş Tanrısı – Lord of War 2005 Türkçe Dublaj izle Savaş Tanrısı – Lord of War 2005 Türkçe Dublaj izle

2
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Stalingrad 1993 Türkçe Dublaj izle
2012 Türkçe Dublaj izle
4 / 16
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Savaş Tanrısı – Lord of War 2005 Türkçe Dublaj izle

Savaş Tanrısı 2005 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Lord of War filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Film, Yuri Orlov’un (Nicolas Cage) hem yükselişini hem de düşüşünü konu almaktadır. Ailesi ile beraber, daha ufak bir çocukken Amerika’ya göç edeceklerdir. Günün birinde beklenmeyen şeyler yaşanacak ve Yuri’nin yaşamı tamamen değişecektir. Hayatını dünyaca tanınan bir silah taciri olarak büyük ordulara ve diktatörlere silah pazarlamak ile devam ettirecektir. Bu işe başladığında bir başına değildir, kardeşi Vitaly’de (Jared Leto) yanındadır, fakat uluslararası boyutta tanınan duruma gelmesinin ardından kardeşi bu işi bırakacaktır. Kendi için ağır bir görev içerisine düşmüştür. Yuri asla vazgeçmeyecek, hatta gönlüne göre bir aile kuracaktır. Ama ailesi onun bu işi yaptığını bilmeyecektir, bir nakliye şirketinin sahibi olarak bilinecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2005 - ABD , Fransa

IMDB Puanı: 7.6

Yönetmen: Andrew Niccol

Oyuncular: Nicolas Cage , Ethan Hawke , Jared Leto , Bridget Moynahan , Shake Tukhmanyan , Jean-Pierre Nshanian , Jared Burke , Eric Uys

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?