Şahane Hayat 1946 Türkçe Dublaj izle Şahane Hayat 1946 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) VIDMOLY FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Göçebe 2013 Türkçe Dublaj izle
Parazit 2019 Türkçe Dublaj izle
4.5 / 4
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Şahane Hayat 1946 Türkçe Dublaj izle

Şahane Hayat 1946 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, It’s a Wonderful Life filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Şahane Hayat’da, ard arda gelişen olaylardan dolayı iş adamı George Bailey (James Stewart) intiharın eşiğindedir ve köprünün kenarında sallanıyordur. Tam o esnada Clarence (Henry Travers) adlı koruyucu melek ortaya çıkar ve George’u intihar niyetinden vazgeçirebilmek için George ile ufak bir oyun oynamaya ikna ettirir. Bu oyunda George eski yaşamına geri dönecek ve George, yaşamındaki insanların George ile hiç tanışmamış olsalardı ne şekilde bir yaşam süreceklerini görecektir. Bu sıradışı deneyimin sonucunda George iyi gayesinden dolayı ne kadar fazla insana yardım ettiğini anlayacak ve yaşamanın değerinin farkına varacaktır.

Tür: Aile Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, IMDb Top 250 Filmleri

Yapım: 1946 - ABD

IMDB Puanı: 8.6

Yönetmen: Frank Capra

Oyuncular: James Stewart , Donna Reed , Lionel Barrymore , Thomas Mitchell , Henry Travers , Beulah Bondi , Frank Faylen , Ward Bond

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?