Rüzgarla Konuşanlar – Windtalkers Türkçe Dublaj izle Rüzgarla Konuşanlar – Windtalkers Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Kazanma Sanatı Türkçe Dublaj izle
Kaptan Sinbad'ın Altın Yolculuğu 1973 Türkçe Dublaj izle
4 / 5
FILM BILGILERI 1 sene önce eklendi
Rüzgarla Konuşanlar – Windtalkers Türkçe Dublaj izle

Rüzgarla Konuşanlar 2002 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Windtalkers filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 2’inci Dünya Savaşı esnasında Amerikalılar kendi içlerindeki haberleşmeyi sağlayabilmek üzere Navajo Kızılderililerinden aldıkları şifreli bir iletişim sistemini kullanmaktadır. Japonlar ise bu karışık şifreyi bir türlü çözemiyorlardır. Bir çatışma içinden ağır yaralı ayrılmış olan bir Amerikan askeri, bu iletişim sistemini bilen bir askeri koruma görevini üstlenecektir. Eğer bu kod düşman eline geçerse, ikisinin de kaderi tamamen değişecektir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Savaş Filmleri

Yapım: 2002 - ABD , Japonya

IMDB Puanı: 6.1

Yönetmen: John Woo

Oyuncular: Nicolas Cage , Adam Beach , Peter Stormare , Noah Emmerich , Mark Ruffalo , Brian Van Holt , Martin Henderson , Roger Willie

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?