Rüzgarın Oğlu Türkçe Dublaj izle Rüzgarın Oğlu Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Superman ve Batman: Halk Düşmanları 2009 Türkçe Dublaj izle
Tehlikeli Yürüyüş Türkçe Dublaj izle
5 / 1
FILM BILGILERI 1 ay önce eklendi
Rüzgarın Oğlu Türkçe Dublaj izle

Rüzgarın Oğlu 2016 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Race filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Jesse Owens (Stephan James), ailesinde üniversiteye gitme fırsatını yakalayan ilk kişi olarak öne çıkar. Ohio State Üniversitesi’nde atletizm koçu Larry Snyder’ı (Jason Sudeikis) kısa sürede hızı ve yetenekleriyle etkilemeyi başarır. Bu başarıyla birlikte Owens, 1936 Berlin Olimpiyatları’na katılma şansını elde eder, çünkü ABD, boykottan vazgeçmeye karar vermiştir. Ancak, Adolf Hitler liderliğindeki Almanya, hem tüm spor dallarında üstünlük sağlamayı hem de Arya ırkının egemenliğini tüm dünyaya göstermeyi hedeflemektedir. Bu zorlu ortamda, Jesse Owens’ın gerçek yaşam öyküsü, ABD ve spor tarihinin en büyük atletlerinden biri olarak kabul edilen ve 1936 Berlin Olimpiyatları’nda dört altın madalya kazanarak unutulmaz bir iz bırakan bir başarı hikayesini anlatır.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, Spor Filmleri

Yapım: 2016 - Kanada , Almanya

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Stephen Hopkins

Oyuncular: Stephan James , Jason Sudeikis , Eli Goree , Shanice Banton , Carice van Houten , Jeremy Irons , William Hurt , David Kross

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?