Robin Hood 2010 Türkçe Dublaj izle Robin Hood 2010 Türkçe Dublaj izle

4
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Canavarlar Yaratıklara Karşı 2009 Türkçe Dublaj izle
Canavar Avcısı 2020 Türkçe Dublaj izle
4.3 / 24
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Robin Hood 2010 Türkçe Dublaj izle

Robin Hood 2010 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Robin Hood filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. 13’üncü yüzyıl İngiltere’sinde Robin Hood (Russell Crowe) ve dostları, yaşamakta oldukları köydeki bozulmanın karşısına dikilmiş, krala karşı isyan edip güçler dengesini sonsuza dek değiştirmişlerdi. Kimilerince soyguncu, kimilerince yiğit olarak nitelenen bu alçakgönüllü adam, kendi halkının bağımsızlık ve devrim sembolü olmuştur. Kral Richard’ın (Danny Huston) ordusunda Fransızlara karşı hizmet verirken sadece kendi menfaatini düşünen Robin, Nottingham’a gittiğinde ise zorba şerifin baskısı ve ağır vergiler altında kalmış bir kasaba ile karşılaşacaktır. Orada Lady Marion (Cate Blanchett) isimli dul bir kadına aşık olacaktır. Fakat Lady Marion’ın, ormanlardan gelen bu adamın hareketleri ve kimliği ile ilgili bazı şüpheleri vardır. Sevdiği kadının kalbini kazanabilmek ve kasabayı kurtarmayı isteyen Robin, kendi yaşam biçimine uygun insanlardan oluşan bir şebeke kuracaktır. Şerifin adaletsizliğini yok etmek üzere üst sınıftan işbirlikçileri tek tek avlamaya başlayacaklardır. Robin ve çetesi, yaşamlarının en büyük macerasına yelken açacaklardır. Bu alışılmamış kahramanlar ve müttefikleri, ülkeyi kanlı bir iç savaşın içerisine düşmekten kurtarıp İngiltere’ye bir defa daha zafer ile döneceklerdir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2010 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 6.6

Yönetmen: Ridley Scott

Oyuncular: Russell Crowe , Cate Blanchett , Max von Sydow , William Hurt , Mark Strong , Oscar Isaac , Danny Huston , Eileen Atkins

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?