Prestij – The Prestige 2006 Türkçe Dublaj izle Prestij – The Prestige 2006 Türkçe Dublaj izle

6
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Kutup Macerası Türkçe Dublaj izle
Düşman Hattı Türkçe Dublaj izle
3.5 / 81
FILM BILGILERI 5 yıl önce eklendi
Prestij – The Prestige 2006 Türkçe Dublaj izle

Prestij 2006 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Prestige filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Her şey yüzyılın başlarında, hızla değişmekte olan Londra’da başlamaktadır. Sihirbazların tanınmış ve en üst safhada idol olarak kabul edildiği bir zamanda, 2 genç sihirbaz şöhrete gitmekte olan yolu çizmeye başlamışlardır. Görkemli, karmaşık Robert Angier (Hugh Jackman) tam bir şovmenken, yontulmamış ve gelenekçi Alfred Borden (Christian Bale) sihirli düşüncelerini gösterme yeteneğinden mahrum, yaratıcı bir dahidir. Birbirlerini takdir eden arkadaşlar ve ortaklar olarak yola çıkacaklardır. Ancak oldukça büyük numaraları ters gitmesinin ardından aralarında ömür boyu sürecek bir düşmanlık başlayacak, ikisi de bir diğerini geçme ve altüst etme niyetine gireceklerdir. Devam ettirdikleri taşkınlık derecesindeki rekabet, her numara ile, her gösteri ile daha da büyüyecek, ta ki sınır tanımayana, hatta elektriğin yeni ve inanılmayacak güçlerini ve Nikola Tesla’nın bilimsel dehasını işin içine dahil edene kadar. Herkesin yaşamı pamuk ipliğine bağlıdır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Gizem Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 2006 - ABD

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Christopher Nolan

Oyuncular: Hugh Jackman , Christian Bale , Michael Caine , Piper Perabo , Rebecca Hall , Scarlett Johansson , Samantha Mahurin , David Bowie

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?