Piyanist 2002 Türkçe Dublaj izle Piyanist 2002 Türkçe Dublaj izle

5
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Pearl Harbor Türkçe Dublaj izle
Takip: İstanbul Türkçe Dublaj izle
4 / 21
FILM BILGILERI 5 yıl önce eklendi
Piyanist 2002 Türkçe Dublaj izle

Piyanist 2002 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Pianist filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Piyanist, 2’inci Dünya Savaşı esnasında yaşanmış olan gerçek bir dramdan konu alınmaktadır. Polonya’lı tanınmış piyanist Wladyslaw Szpilman’ın (Adrien Brody) anılarını anlatmış olduğu aynı adlı kitaptan sinemaya uyarlanan filmde, Nazi ordusu işgali altındaki Polonya’da hayatın imkansızlaştırıldığı bir zamanda, bir şekilde esir kampına düşmekten kurtulmuş olan ünlü piyanistin Varşova’nın kenar mahallelerindeki yaşayabilme mücadelesine odaklanılmaktadır. Varoşlarda tam olarak sefil bir hayat sürdüren ünlü müzisyen, diğer halkla beraber, kıtlığa ve aşağılanmaya maruz kalmış olsa da kahramanca mücadele içerisinde olacaktır. Günü gelince oradan kaçma şansı bulduğu zaman ise başkentin harabelerine sığınıp, beklenmedik bir anda gelen bir yardım ile yeniden umutlanacaktır.

Tür: Biyografi Filmleri, Dram Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Savaş Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 2002 - İngiltere , Fransa , Almanya , Polonya

IMDB Puanı: 8.5

Yönetmen: Roman Polanski

Oyuncular: Adrien Brody , Emilia Fox , Michal Zebrowski i Ed Stoppard , Maureen Lipman , Frank Finlay , Jessica Kate Meyer , Julia Rayner

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?