Peter Pan 2003 Türkçe Dublaj izle Peter Pan 2003 Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) VIDMOLY FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Karınca Adam - Ant-Man 2015 Türkçe Dublaj izle
Başlat 2018 Türkçe Dublaj izle
3.4 / 5
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Peter Pan 2003 Türkçe Dublaj izle

Peter Pan 2003 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, Peter Pan filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Huzurlu bir aile tablosunun parçaları olan Wendy (Rachel Hurd-Wood) ve kardeşlerinin en beğendiği anlar, yatağa girdiklerinde ablaları Wendy’nin uykuya dalmaları için hikayeler anlattığı masal seanslarıdır. Babalarına göre Wendy artık kardeşleri ile birlikte aynı odada kalamayacak kadar büyümüş ve böylece büyülü masal seansları sona erecektir. Bu haber ufak kardeşleri oldukça üzmüş olsa da bu durumdan fazla bir şekilde etkilenen tanımadıkları bir kişi daha vardır. Her gece gizlice bu odanın penceresine konuk olan Peter Pan (Jeremy Sumpter) bu öykülerin en büyük takipçisidir. Wendy’nin gidişini farkına varan Peter Pan tüm kardeşlere fantastik bir dünyanın kapılarını aralayacaktır.

Tür: Aile Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2003 - ABD , İngiltere , Avustralya , İngiltere

IMDB Puanı: 6.8

Yönetmen: P.J. Hogan

Oyuncular: Jason Isaacs , Jeremy Sumpter , Rachel Hurd-Wood , Lynn Redgrave , Richard Briers , Olivia Williams , Geoffrey Palmer , Harry Newell

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?