Parazit 2019 Türkçe Dublaj izle Parazit 2019 Türkçe Dublaj izle

2
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Şahane Hayat 1946 Türkçe Dublaj izle
Pretoria'dan Kaçış Türkçe Dublaj izle
3.7 / 40
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Parazit 2019 Türkçe Dublaj izle

Parasite 2019 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Gisaengchung filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Park Ailesi ile tanışın, soylu bir şekilde gelen servetin klasik bir tablosu. Diğer tarafta ise Kim Ailesi, sokak zekası bakımından zengin ancak başka hiçbir varlığa sahip değil. Talih veya alın yazısı olsun, bu 2 ev halkı bir şekilde bir araya gelecek ve Kim ailesi altın bir fırsatın varlığını fark edecektir. Kolej çağındaki Ki Woo (Woo-sik Choi) tarafınca manipülasyon konusunda yetiştirilen Kim çocukları, öğretmen ve sanat terapisti görevleri ile kendilerini Park ailesinin arasına hızlıca yerleştirecektir. Kim’ler vazgeçilmez lüks seçenekler sunarken, Parklar ise habersiz şekilde evlerindeki her şeyi Kim ailesine kaybetmektedir. Fakat kısa süre içerisinde bu düzen bir tehdit ile karşılaşacaktır. Parazit bir misafir Kim ailesinin yeni keşfettikleri konforu tehlikeye düşürecek duruma geldiğinde, vahşi ve zorlayıcı bir üstünlük mücadelesi patlak verecektir. Bu mücadele Kim ve Park aileleri arasındaki kırılgan eko sistemi yıkmak ile tehdit etmektedir.

Tür: Aile Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, IMDb Top 250 Filmleri, Komedi Filmleri

Yapım: 2019 - Güney Kore

IMDB Puanı: 8.6

Yönetmen: Bong Joon Ho

Oyuncular: Kang-ho Song , Sun-kyun Lee , Yeo-jeong Cho , Woo-sik Choi , So-dam Park , Lee Jeong-eun , Hye-jin Jang , Myeong-hoon Park

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?