Örümcek Adam 2 Türkçe Dublaj izle Örümcek Adam 2 Türkçe Dublaj izle

7
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Örümcek Adam 1 Türkçe Dublaj izle
Örümcek Adam 3 Türkçe Dublaj izle
4.2 / 46
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Örümcek Adam 2 Türkçe Dublaj izle

Örümcek-Adam 2 2004 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Spider-Man 2 filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Peter Parker (Tobey Maguire), çifte hayat yaşayıp Örümcek Adam olarak suçlular ile savaşmaktan yorulmuş umutsuz bir adamdır. Yaşantısı inişe geçmiştir. Sevmekte olduğu kadın bir başkası ile nişanlanmış, dereceleri yokuş aşağı kayıp ilerlemekte, hiçbir işin üstesinden gelememektedir. İlâveten Daily Bugle gazetesi, Örümcek Adam’ın bir suçlu olduğu tezi ile kendine acımasızca saldırıyordur. Kırılma noktasına ulaşmış olan Peter Parker, bu hüviyetinden vazgeçmeye karar verecektir. Fakat başarılı olmayan bir dönüşüm deneyimi ile alışılmadık ve obsesif bilim adamı Doktor Otto Octavius (Alfred Molina), 4 uzun dokunaçlı bir cani olarak Doktor Ahtapot’a dönüşecektir. Peter, bir ihtimal Örümcek Adam’ın geri dönüş zamanı olduğunu düşünmeye başlayacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2004 - ABD

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Sam Raimi

Oyuncular: Tobey Maguire , Kirsten Dunst , Alfred Molina , James Franco , Rosemary Harris , J.K. Simmons , Donna Murphy , Daniel Gillies

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?