Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı 2011 Türkçe Dublaj izle Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı 2011 Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Miami Süper Polisleri - Miami Supercops Türkçe Dublaj izle
Aman Tanrım! Türkçe Dublaj izle
3.9 / 15
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı 2011 Türkçe Dublaj izle

Ölümsüzler: Tanrıların Savaşı 2011 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Immortals filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Antik Yunan’da geçmekte olan filmde, savaşçı prens Theseus (Henry Cavill) kötü güçlere karşı savaş açacak, tanrılar ve insanlar, titanlara ve barbarlara karşı mıdır? Kral Hyperion (Mickey Rourke), seneler sonra insan ırkına savaş açacaktır. Savaş Tanrısı Ares (Daniel Sharman) tarafınca üretilen efsanevi bir silahın, Epirus Yayı’nın takibindedir. Bu silah, Titanları Tartaruslardan kurtarmaya yarayacak, silah sayesinde intikam alabilecektir. Tanrılar savaşta Hyperionlar ya da insanlık arasında bir seçim yapma gücüne sahip değildir, cephe tutamamaktadırlar. Tanrıları ve toprağı korumakla görevli olan Theseus’tur ve onu da Zeus seçmiştir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler

Yapım: 2011 - ABD

IMDB Puanı: 6.0

Yönetmen: Tarsem Singh

Oyuncular: Henry Cavill , Mickey Rourke , Stephen Dorff , Freida Pinto , Luke Evans , John Hurt , Joseph Morgan , Anne Day-Jones

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

  1. can özcan - 2 sene önce demiş ki:

    çok süper bir filim