Ölümcül Deney 5: İntikam Türkçe Dublaj Full HD izle Ölümcül Deney 5: İntikam Türkçe Dublaj Full HD izle

10
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Ölümcül Deney 4: Ölümden Sonra Türkçe Dublaj izle
San Andreas Fayı Türkçe Dublaj izle
3.5 / 25
FILM BILGILERI 4 yıl önce eklendi
Ölümcül Deney 5: İntikam Türkçe Dublaj Full HD izle

Resident Evil 5: İntikam 2012 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Resident Evil: Retribution filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Umbrella şirketinin dünyayı ezme planları giderek şiddetlenmeye devam etmektedir. İnsan ırkının kaçamadığı ölümcül olan T-virus bulaştığı tüm vücutları, et yiyen zombilere dönüştürüyordur. Umbrella’nın saklı yürütülen operasyonuna katılan Alice (Milla Jovovich) hem geçmişinden gelen gizemi ortaya çıkartacak hem de insanlığın son ümidi olarak virüs ve salgının kaynağını bulup yok etmeye çalışacaktır. Dünyanın 4 bir yanında, çeşitli ülkelerde yaşanmakta olan bu tehditi durdurmaya çalışan Alice bildiği doğrulardan da kararsızlığa düşecek, etrafında güveneceği fazla kimsenin olmadığının farkına varacaktır. Geri sayım artık başlamıştır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Korku Filmleri

Yapım: 2012 - ABD

IMDB Puanı: 5.4

Yönetmen: Paul W.S. Anderson

Oyuncular: Milla Jovovich , Sienna Guillory , Michelle Rodriguez , Aryana Engineer , Bingbing Li , Boris Kodjoe , Johann Urb , Robin Kasyanov

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?