Ölüm Yarışı 1 – Death Race 1 2008 Türkçe Dublaj izle Ölüm Yarışı 1 – Death Race 1 2008 Türkçe Dublaj izle

2
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Yalanlar Üstüne Türkçe Dublaj izle
Gizemli Adaya Yolculuk Full Türkçe Dublaj HD izle
4.1 / 17
FILM BILGILERI 4 sene önce eklendi
Ölüm Yarışı 1 – Death Race 1 2008 Türkçe Dublaj izle

Ölüm Yarışı 1 2008 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Death Race filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Yakın bir zamanda, orantısız sanayileşme atılımları, plansız programsız bir şekilde büyüme ve kontrol edilemeyen nüfus artışı yaşam koşullarını bozmuştur. Tüketim toplumunun düzenlenemeyen alış veriş tutkusu bir yıkıma sebep olmuştur. Azılı suçlular ile dolu bir hapishanenin yöneticileri para kazanabilmek için bir yol bulmuşlardır. Bu oyun bir tür gladyatör oyunu, suçluları ölümüne yarıştırmak ve onların sayesinde para kazanmaktır. Bu aşırı para hırsı toplumda büyük bir çürümeyi tetiklemiştir. Şiddet duygusu taşıyan ve ölümüne yarışmakta olan bu mahkumların aralarında 3 şampiyonluk kazanmış otomobil yarışçısı Jensen Ames (Jason Statham), öldürülemez ünvanı ile yöneticilerin hedefi haline gelmiştir. 2 seçeneği bulunmakta, ya işlememiş olduğu bir cinayetten dolayı hapse atıldığı bu yerde kalmaya devam edecek ya da önüne çıkan her mahkumu yarışlarda geçip hayatta kalacaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Bilim Kurgu Filmleri, Gerilim Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 2008 - ABD , İngiltere

IMDB Puanı: 6.4

Yönetmen: Paul W.S. Anderson

Oyuncular: Jason Statham , Tyrese Gibson , Natalie Martinez , Ian McShane , Joan Allen , Max Ryan , Jason Clarke , Frederick Koehler , Jacob Vargas

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?