Öldürme Zamanı – A Time to Kill 1996 Türkçe Dublaj izle Öldürme Zamanı – A Time to Kill 1996 Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Baba - The Father 2020 Full HD izle
Açık Tehlike Türkçe Dublaj izle
4.4 / 15
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Öldürme Zamanı – A Time to Kill 1996 Türkçe Dublaj izle

Öldürme Zamanı 1996 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, A Time to Kill filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Mississippi’li bir fabrika işçisi Carl Lee Hailey (Samuel L. Jackson), 10 yaşındaki kızı Tonya’nın (RaéVen Kelly) çıldırmış 2 beyaz ırkçı tarafınca saldırıya uğraması üzerine haklı olarak oldukça sinirlenecek ve bu 2 adamı gördüğü ilk yerde öldürmeye girişiminde bulunacaktır. Böylelikle aniden suçlu konumuna düşen Carl Lee, Jake Brigance (Matthew McConaughey) adlı bir avukatı savunma için tutacaktır. Jake’e dava esnasında Ellen Roark (Sandra Bullock) adlı genç bir hukuk öğrencisi destek olacaktır. Beraber Klan’ın pis yüzünü, ve 1860’larda çözülmüş olduğu sözü edilen siyah beyaz ayrımının hala varolduğunu gören Jake ve Ellen, dava esnasında dikkate değer kanıtlara rastlayacaklardır.

Tür: Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 1996 - ABD

IMDB Puanı: 7.5

Yönetmen: Joel Schumacher

Oyuncular: Matthew McConaughey , Sandra Bullock , Samuel L. Jackson , Kevin Spacey , Oliver Platt , Charles S. Dutton , Brenda Fricker , Donald Sutherland

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?