Ödül Peşinde 2010 Türkçe Dublaj izle Ödül Peşinde 2010 Türkçe Dublaj izle

( HD Kalite ) YADISK UPLAYER FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


At Last, at Last - La moglie vergine Türkçe Dublaj izle
Köpekbalığı Hikayesi - Shark Tale Türkçe Dublaj izle
3.7 / 3
FILM BILGILERI 7 ay önce eklendi
Ödül Peşinde 2010 Türkçe Dublaj izle

Ödül Peşinde 2010 izle tekfullfilmizle4.com olarak iyi seyirler diler, The Bounty Hunter filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Gazeteci eski eşi Nicole Hurley’in (Jennifer Aniston) peşine düşen ödül avcısı Milo Boyd (Gerard Butler), kadersiz bir adam olmasına karşın aldığı bu son iş onu fazlasıyla memnun edecektir. Zira kefaletini ödemeyen eski eşi, muhabir Nicole Hurley’yi izlemesi gerektiğinde hayallerindeki işi almış olacak ve bunu yapmak Milo Boyd için oldukça iyi bir zevktir. Sevinci oldukça yerinde olan Milo Boyd, her şeyin bununla sınırlı olduğunu ve kendini de pek yormadan, zahmetsiz bir şekilde para kazanacağını hayal edecek, fakat evdeki hesap çarşıya uymayacaktır. Eski eşi Nicole Hurley, üstü örtülmüş ve gizlenmeye çalışan bir cinayeti aydınlığa kavuşturabilmek üzere onu atlattığında, Milo Boyd hiçbir şeyin kendisi veya Nicole Hurley için kolay olmayacağının farkına varacaktır. Eski eşler devamlı birbirlerine üstünlük sağlayacak, taa ki kendilerini, canlarını kurtarabilmek için kaçarken bulana dek. Sevgi, hürmet ve itaat için ettikleri yeminin zor olduğunu sanmışken, hayatta kalabilmenin oldukça güç olduğunu anlayacaklardır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Komedi Filmleri, Romantik Filmler

Yapım: 2010 - ABD

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Andy Tennant

Oyuncular: Jennifer Aniston , Gerard Butler , Gio Perez , Joel Marsh Garland , Jason Kolotouros , Matt Malloy , Jason Sudeikis , Adam Rose

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?