Ocean’s 11 2001 Türkçe Dublaj izle Ocean’s 11 2001 Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Evde Tek Başına 2 - Home Alone 2 Türkçe Dublaj izle
Ocean's 12 2004 Türkçe Dublaj izle
3 / 4
FILM BILGILERI 5 yıl önce eklendi
Ocean’s 11 2001 Türkçe Dublaj izle

Ocean’ın Onbiri 2001 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Ocean’s Eleven filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Havalı ve enerjik Danny Ocean (George Clooney), tam bir aksiyon adamıdır. New Jersey hapishanesinden şartlı salınmasına 24 saat kala bile etkileyici hırsız, bir sonraki planına ait son düzeltmeleri 3 kurala uyup, yani kimseye kötülük yapma, hak etmeyen kimseden çalma ve oyunu kaybedecek hiçbir şeyin yokmuş gibi oyna şeklinde gerçekleştirecektir. Danny dönemindeki en incelikle hazırlanmış ve gelişmiş bir kumarhane soygununun orkestra şefliğini yapacaktır. Bir gece yarısında Danny ve dikkatle seçilmiş olan 11 adamı, Terry Benedict’in (Andy Garcia) Los Angeles’da sahip olduğu 3 kumarhaneden 150 milyon dolar çalacaklardır. Danny’nin eski eşi Tess (Julia Roberts) ile görüşmeye başlayan Terry, elbette çok daha fazlasını hak ediyordur. Danny istediği parayı ele geçirebilmek için hem yaşamını hem de Tess ile yeniden barışma şansını riske atacaktır. Gene de herşey Danny’nin sık elenmiş, ince dokunmuş komplosuna uygun giderse 2 arzusu arasında seçim yapması da gerekmeyecektir.

Tür: Gerilim Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2001 - ABD

IMDB Puanı: 7.8

Yönetmen: Steven Soderbergh

Oyuncular: George Clooney , Brad Pitt , Matt Damon , Andy García , Julia Roberts , Don Cheadle , Bernie Mac , Scott Caan

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?