Nuh: Büyük Tufan Türkçe Dublaj izle Nuh: Büyük Tufan Türkçe Dublaj izle

4
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Kocaayak ve Oğlu 2017 Full Türkçe Dublaj HD izle
Savaş Atı Türkçe Dublaj izle
4.1 / 18
FILM BILGILERI 4 yıl önce eklendi
Nuh: Büyük Tufan Türkçe Dublaj izle

Nuh’un Gemisi 2014 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Noah filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Kabil’in neslinden gelmiş olan insanoğlu, asırlardır Yaradan’ın çizmiş olduğu iyilik yolundan çıkmış, dünyanın tüm güzel yanlarını ve nimetlerini sonuna kadar tüketip yeryüzünü yaşanılmaz bir duruma getirmiştir. Artık bir parça et için bile her türlü terbiyesizlik, yankesicilik, cinayet ve kargaşa normal hale gelmiştir. İnsan ırkının bu perişan durumu karşısında Nuh (Russell Crowe) rüyasında, Yaradan’ın kendisini yaşanacak büyük bir tufana karşı uyardığını görecektir. Yaradan ondan büyük bir gemi yapmasını ve yeryüzünde yaşamakta olan tüm hayvan cinslerinden bir çift almasını emredecektir. Bu gemi aynı zamanda ailesinin de tek kurtuluş yoludur. Tufan’ın yaklaştığını öğrenen sapkın insanoğlu ise geminin içerisine girebilmek için Nuh’a saldıracaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri

Yapım: 2014 - ABD

IMDB Puanı: 5.8

Yönetmen: Darren Aronofsky

Oyuncular: Russell Crowe , Jennifer Connelly , Ray Winstone , Anthony Hopkins , Emma Watson , Logan Lerman , Douglas Booth , Nick Nolte

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?