Ninja’nın İntikamı – Ninja Assassin Türkçe Dublaj izle Ninja’nın İntikamı – Ninja Assassin Türkçe Dublaj izle

0
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

Arkadaş arıyorsan Hemen Üye Ol

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Çevirmen 2005 Türkçe Dublaj izle
Emeklilik Planı Türkçe Dublaj izle
0 / 0
FILM BILGILERI 6 gün önce eklendi
Ninja’nın İntikamı – Ninja Assassin Türkçe Dublaj izle

Ninja’nın İntikamı 2009 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Ninja Assassin filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Dünyanın en ölümcül suikastçılarından biri olan Raizo’yu (Rain) konu alıyor. Raizo, çocukken varlığı efsane olarak kabul edilen gizli örgüt Ozunu Klanı tarafından sokaklardan alınarak bir ölüm makinesi olmak üzere eğitilmiştir. Ancak, arkadaşının klan tarafından acımasızca öldürülmesini unutmayan Raizo, örgütten kaçar ve ortadan kaybolur. Şimdi intikam almak için hazırlanmaktadır. Berlin’de, APT ajanı Mika Coretti (Naomie Harris), birçok siyasi cinayeti Uzak Doğu’daki bir yeraltı örgütüne bağlayan büyük bir para davasıyla karşılaşır. Amirinin (Ben Miles) emirlerine rağmen Mika, cinayetlerin ardındaki gerçeği öğrenmek için gizli dosyalara ulaşmaya çalışır. Bu araştırma onu hedef haline getirir ve Ozunu Klanı, onu öldürmesi için Takeshi’nin (Rick Yune) liderliğindeki bir suikast ekibi gönderir. Raizo, Mika’yı suikastçilerin elinden kurtarır, ancak Klan’ın peşlerini bırakmayacağını bilmektedir. Avrupa sokaklarında bir kedi fare oyununun içine düşen Raizo ve Mika, hayatta kalmak için birbirlerine güvenmek ve ulaşılmaz görünen Ozunu Klanı’nı alt etmek zorundadır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Gerilim Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2009 - Fransa , Almanya , ABD

IMDB Puanı: 6.3

Yönetmen: James McTeigue

Oyuncular: Rain , Rick Yune , Naomie Harris , Jonathan Chan-Pensley , Ill-Young Kim , Yuki Iwamoto , Ben Miles , Sung Kang

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?