Nikita 1990 Türkçe Dublaj izle Nikita 1990 Türkçe Dublaj izle

1
( HD Kalite ) YADISK FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Sığınak - Outpost Türkçe Dublaj izle
Zombi Ekspresi 2: Yarımada 2020 Türkçe Dublaj izle
5 / 4
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Nikita 1990 Türkçe Dublaj izle

Nikita 1990 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, La Femme Nikita filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Hükümlü olan suçlu Nikita (Anne Parillaud), hapse gönderilmek yerine kendine yeni bir kimlik ve tarz verilecektir. Gizli bir casus/kiralık katil görevini üstlenecektir. Yirmili yaşlarında olan bu genç kadının gerçek suçu uyuşturucu elde etmek için bir eczaneyi soyarken bir polisi öldürmesidir. Kendine bu farklı çıkış yolunu teklif eden derin devlet örgütü Nikita’ya esasen oldukça farklı bir gelecek sunmuştur. Genç kadın, kendini eğiten ve yönetenlerin baskısı altında asi yapısını bir kenara bırakacak ve istenilen şekilde bir katile dönüşecektir. O artık oldukça başka birisidir.

Tür: Aksiyon Filmleri, Casusluk Filmleri, Dram Filmleri, Gerilim Filmleri, Romantik Filmler, Suç Filmleri

Yapım: 1990 - Fransa , İtalya

IMDB Puanı: 7.3

Yönetmen: Luc Besson

Oyuncular: Anne Parillaud , Marc Duret , Patrick Fontana , Alain Lathière , Laura Chéron , Jacques Boudet , Helene Aligier , Pierre-Alain de Garrigues

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?