Nefesini Tut – Don’t Breathe 2016 Türkçe Dublaj izle Nefesini Tut – Don’t Breathe 2016 Türkçe Dublaj izle

6
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


25. Saat 2002 Türkçe Dublaj izle
Şeytanı Gördüm - I Saw the Devil Türkçe Dublaj izle
3.4 / 45
FILM BILGILERI 3 yıl önce eklendi
Nefesini Tut – Don’t Breathe 2016 Türkçe Dublaj izle

Nefesini Tut 2016 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Don’t Breathe filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Nefesini Tut filmi kör bir adamın evine girip hırsızlık yapıp yakalanmadan kurtulabileceklerini gören bir grup genci konu almaktadır. Çıkarcı annesinden kurtulup, kız kardeşini her ikisi için de sonu yokmuş gibi görünen bu yaşamdan kurtarmaya azimli olan Rocky (Jane Levy) ve arkadaşları Alex (Dylan Minnette) ile Money’in (Daniel Zovatto) planları gayet basittir. Kör bir adamın evinde kilitli olarak tuttuğu odaya girmek, onun engelli halinden yararlanıp evini soymak. Fakat işler tam olarak düşünüldüğü gibi gitmeyecektir. Çünkü hafife aldıkları ev sahibi gerçekte oldukça tehlikeli biridir. Planda yanıldıklarının farkına vardıklarında mükemmel bir plan yerine ölümcül bir hata yaptıklarını göreceklerdir.

Tür: Gerilim Filmleri, Korku Filmleri, Suç Filmleri

Yapım: 2016 - ABD

IMDB Puanı: 7.1

Yönetmen: Fede Alvarez

Oyuncular: Stephen Lang , Jane Levy , Dylan Minnette , Daniel Zovatto , Emma Bercovici , Franciska Töröcsik , Christian Zagia , Katia Bokor

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?