Mumya 1 Türkçe Dublaj izle Mumya 1 Türkçe Dublaj izle

19
( HD Kalite ) PLATIN GOLD SILVER

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif PLATIN, GOLD, SILVER kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Charlie'nin Çikolata Fabrikası Full Türkçe Dublaj HD izle
Adalet 2 - The Equalizer 2 2018 Türkçe Dublaj izle
4.2 / 53
FILM BILGILERI 5 sene önce eklendi
Mumya 1 Türkçe Dublaj izle

Mumya 1999 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, The Mummy filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Binlerce sene öncesinde Mısır’da, İmhotep (Arnold Vosloo) baş rahibi ile firavunun gözdesi Anck Su Namun (Patricia Velasquez) gizli bir aşk yaşamıştır. Fakat bu sevgililer yakalandığında ise cezaları korkunç olacaktır. Güzel kadın intihar edecek, baş rahip ise Hom-Dai, yani Ölüler Şehri Hamunaptra’ya diri diri gömülmeye mahkum edilecektir. Korkunç ceza infaz edilirken, rahip geri döneceğine yemin etmiştir. 1923 senesinde Amerikalı maceracı Rick Rick O’Connell (Brendan Fraser), Hamunaptra’yı bulmak isteyen İngiliz kardeşlere rehberlik ediyordur. Kaypak Johnathan (John Hannah), hazinelerin hayallerini kurarken, Evelyn’in (Rachel Weisz) merakı ise oldukça bilimseldir. Üçlü farkına varmadan korkunç laneti uyandıracaktır.

Tür: Aksiyon Filmleri, Fantastik Filmler, Macera Filmleri, Tavsiye Filmler

Yapım: 1999 - ABD

IMDB Puanı: 7.0

Yönetmen: Stephen Sommers

Oyuncular: Brendan Fraser , Rachel Weisz , John Hannah , Arnold Vosloo , Kevin J. O'Connor , Jonathan Hyde , Oded Fehr , Erick Avari

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?