Mulan 2020 Türkçe Dublaj izle Mulan 2020 Türkçe Dublaj izle

2
( HD Kalite ) BRONZE FILESFM FEMBED

×Film açılmıyor ya da takılıyorsa üst bölümdeki diğer alternatif YADISK , VIDMOLY , FILESFM , UPLAYER , FEMBED kaynaklarından izleyebilirsiniz.

Video player içerisindeki reklamlar videonun yüklenmiş olduğu servis sağlayıcı tarafınca yayınlanmaktadır. Bu reklamların sitemiz ile ilgili herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır!


Kuşatma 1998 Türkçe Dublaj izle
Karınca Adam - Ant-Man 2015 Türkçe Dublaj izle
4.7 / 7
FILM BILGILERI 2 sene önce eklendi
Mulan 2020 Türkçe Dublaj izle

Mulan 2020 izle tekfullfilmizle olarak iyi seyirler diler, Mulan filmi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz. Kadınların sadece eşini mesut edip çocuk doğurmak için var olduğunun inanıldığı bir zamanda Mulan (Yifei Liu), seçenekleri hakkında pek mutlu değildir. Çin İmparatoru (Jet Li), her bir ailenin bir erkeğinin, ülkeyi Kuzey istilacılarına karşı koruyabilmek üzere İmparatorluk Ordusunda görev yapması gerektiğine ilişkin bir hüküm verdiğinde, şerefli bir savaşçının en büyük kızı olan Hua Mulan, hasta olan babasının sağlığı için korktuğundan, onun yerine erkek kılığına girip savaşa katılacaktır. Hua Jun adlı bir erkek olarak orduya katılan Mulan, her adımında içindeki güçten faydalanması ve gerçek gücünü benimsemesi gereken zorlu bir mücadeleye girişecektir. Savaştaki yetenekleri ile göz önüne çıkan genç kadın, bu sürede komutan Tung’a (Donnie Yen) da aşık olacaktır. Bu, onu şerefli bir savaşçıya dönüştürecek, minnettar bir ulusun ve gururlu bir babanın saygısını kazandıracak olan destansı bir yolculuktur.

Tür: Aile Filmleri, Aksiyon Filmleri, Dram Filmleri, Macera Filmleri

Yapım: 2020 - ABD

IMDB Puanı: 5.6

Yönetmen: Niki Caro

Oyuncular: Yifei Liu , Donnie Yen , Li Gong , Jet Li , Jason Scott Lee , Yoson An , Tzi Ma , Rosalind Chao

YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?